درباره ما

چی شد که این شد؟!

پروفسور آچار در ابتدا فقط یک مغازه با قدمت 5 ساله بود! درست مثل تمام مغازه های ساده ی تعمیراتی دیگه که تو سراسر تهران کار میکنن , بعد از 4 سال فعالیت و گرفتن حدود 2 3 هزارتا آدرس تعمیراتی دوتا مدیر کاربلد و لایق جلو اومدن تا پروفسور آچار رو از یه مغازه تبدیل به شرکت کنن و از ارائه خدمات فقط داخل یک منطقه به کل استان تهران انتقالش بدن تا حس خوب دریافت یه خدمات واقعی رو به مردم نشون بدن , خدماتی که توش اول پاسخگویی باشه دوم تعهد باشه و سوم انجام کار با ضمانت کتبی برای مشتری باشه و این شد که پروفسور آچار به عنوان تعمیرگاه مرکزی تخصصی لوازم خانگی اینجا کنار شماست!

ori1

چجوری به پروفسور آچار اعتماد کنیم؟

پروفسور آچار هم مجوز اتحادیه داره و هم آدرس و هم شماره تلفن که دیگه جای هرگونه نگرانی و استرسی رو باقی نمیزاره , ممکنه از خودتون پرسیده باشید که اگر از طرف پروفسور آچار تعمیراتی انجام شد و کمتر از چند روز دوباره خرابی بوجود اومد چی!؟ اینجا پروفسور آچار یه راه حل ارائه داده , اومده 210 روز گارانتی تعمیراتی به صورت رسمی و فیزیکی برای تمام خدماتش مثل یخچال , لباسشویی , کولر گازی , ظرفشویی و … به شما مشتریان عزیز ارائه داده تا تمام و کمال خیال شما رو راحت کنه و هر زمان که نیاز داشتید هم میتونید با شماره 91010392-021 که تلفن تعمیرگاه مرکزی پروفسور آچار هست تماس بگیرید و کارشناسان ما از شنبه تا پنجشنبه در خدمت شما هستند.

پروفسور آچار چندتا متخصص داره؟

پروفسور آچار در حال حاضر 7 تکنسین متخصص دارد که همگی دارای مدرک تخصصی از فنی و حرفه ای میباشند و تمامی آزمون های پروفسور آچار را جهت تایید صلاحیت اخلاقی و فنی را گذارنده اند زیرا در پروفسور آچار ارائه ی کار خوب در کنار اخلاق خوب اولویت دارد به همین دلیل ما اقدام به جذب هر نیرویی نمیکنیم و نسبت به تمامی مشتریان و همراهان خود مسئول هستیم.