تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

آخرین بروزرسانی: نوامبر 19, 2023
دسته بندی:
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران یکی از خدمات ویژه مجموعه پروفسور آچار است. سالیان زیادیست که ماشین های ظرفشویی به یکی مهم ترین لوازم خانگی به شمار می روند. این دستگاه های کاربردی کار خانوم ها را برای شستن انبوهی ظرف ها، راحت تر کرده اند. به دلیل استفاده بسیار زیاد از ظرفشویی ها، نیاز به سرویس و تعمیر ظرفشویی در سراسر تهران بسیار زیادی است. برای تعمیرات ظرفشویی پاکشوما لازم است تا حتما با نمایندگی تعمیر لوازم خانگی پاکشوما تماس بگیرید تا بابت تعمیر درست دستگاه، خیال راحتی داشته باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران

سپردن این ظرفشویی به مراکز نامعتبر قطعا تبعات بدی را برای شما عزیزان به همراه خواهد داشت و ممکن است حتی سبب خرابی بیشتر دستگاه شود. در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل در مورد خدمات تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران توضیح دهیم. به همین خاطر نیز پیشنهاد می شود تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل و منزل در تهران

بهترین اقدام برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران، تعمیر در محل است. به طور کلی سرویس و تعمیر لوازم خانگی در محل مزایا متعددی دارد و می تواند کار افراد را تا حد بسیار زیادی راحت تر کند. خوشبختانه یکی از خدمات پروفسور آچار تعمیر ماشین ظرفشویی در محل است. فرقی نمی کند که ظرفشویی پاکشوما از مدل های قدیمی باشد یا جدید؛ تکنسین های ما با دانش فنی بالا خود و بهترین تجهیزات می توانند تحت نظر شما دستگاه را در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیر کنند. تنها کافیست تا با شماره تعمیرگاه ظرفشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در اسرع وقت خود را به منزل شما برسانند. انتخاب خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل دارای مزایا مختلفی است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تکنسین ها برای تعمیر ماشین ظرفشویی به محل شما می آیند. بنابراین دیگر نیاز به هزینه های بالا برای نیروی کار و جابجایی دستگاه نخواهد بود. در نتیجه این خدمات باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود.
 • شما می توانید از تعمیر درست و اصولی ظرفشویی اطمینان کامل داشته باشید. چرا که صفر تا صد تعمیرات زیر نظر شما انجام می شود. همچنین تعمیرکاران از قطعات اورجینال و با ضمانت برای تعمیر ماشین ظرفشویی استفاده می کنند.
 • با توجه به این که با تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در محل دیگر نیازی به جابجایی نیست، خطر سقوط و آسیب دستگاه نیز دیگر وجود نخواهد داشت.
خدمات ما :   مرکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در صادقیه در محل

خدمات پاکشوما : تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران

210 روز ضمانت کتبی تعمیر لوازم خانگی پروفسور آچار

تعمیر و عیب یابی ماشین ظرفشویی پاکشوما

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران علاوه بر تعمیر ماشین ظرفشویی در محل، دارای مزایا دیگری نیز می باشد. در واقع ماشین های ظرفشویی ممکن است بنا به دلایل مختلف دچار خرابی شوند. البته که نوع خرابی نیز در هر یک از دستگاه متفاوت است. عیب یابی صحیح ماشین ظرفشویی پاکشوما یکی از مهم ترین اقدامات است. در صورتی که تکنسین نتواند به درستی مشکل اصلی دستگاه را تشخیص دهد، نمی تواند آن را تعمیر کند. در ماشین های ظرفشویی پاکشوما معمولا یکسری مشکلات رایج وجود دارد که در ادامه به بررسی چند مورد از آن ها می پردازیم.

باقی ماندن ذرات غذا روی ظرف در ظرفشویی پاکشوما

ممکن است بعد از اتمام کار ظرفشویی، ذرات ریز غذا همچنان روی ظروف باقی بمانند. قطعا این مشکل بسیار ناخوشایند است. مهم ترین دلایل این مشکل شامل موارد زیر می شود:

 • عدم استفاده از مایع ظرفشویی کافی
 • خوب قرار نگرفتن ظروف در سبد ماشین ظرفشویی
 • تنظیم غلط دستگاه
 • مسدود شدن لوله ها
 • مسدود شدن حفره های آب فشان ظرفشویی
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی پاکشوما

از دیگر مشکلات رایج ظرفشویی پاکشوما می توان به صدای زیاد آن در حین کار اشاره کرد. دلایل مختلفی برای صدای زیاد ماشین ظرفشویی وجود دارد. به طور مثال ممکن است که دستگاه در حالت تراز نباشد و یا پمپ تخلیه آن خراب شده باشد. البته موارد دیگری همانند چینش غلط ظروف داخل دستگاه نیز می تواند دلیل سر و صدای زیاد دستگاه شود. در صورتی که همه موارد را بررسی کردید، بهتر است برای تعمیر ظرفشویی پاکشوما در تهران، با ما تماس بگیرید.شما می توانید از خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی بوش در تهران، خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در تهران ، و سایر برندها نیز استفاده کنید.

خدمات ما :   بهترین تعمیرکار ظرفشویی سام در تهران

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما ظرف را خشک نمی کند؟

خشک نشدن ظروف پس از اتمام کار ظرفشویی نیز دلایل متعددی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • عدم وجود مایع جلا دهنده در ظرفشویی
 • زود خارج کردن ظروف از دستگاه
 • چینش غلط ظروف داخل ظرفشویی
 • تنظیمات غلظ شستشو
 • خرابی المنت ماشین ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما آب را گرم نمی کند؟

از دیگر مشکلات رایج ظرفشویی که ممکن است به تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران نیاز داشته باشد، گرم نشدن آب است. در صورتی که ظرفشویی آب را گرم نکرد، بهتر است دلایل زیر را بررسی کنید:

 • خرابی ترموستات
 • سوختن ترموفیوز
 • سوختن المنت
 • مشکل در برد اصلی دستگاه

برای بررسی و رفع هر یک از مشکلات بالا، بهتر است با بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران
تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

روشن نشدن ظرفشویی پاکشوما

یکی از سوالات پر تکرار صاحبین ظرفشویی این است که چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما روشن نمی شود. این مشکل می تواند بنا به دلایل زیر باشد:

 • عدم وجود جریان برق
 • بررسی خرابی کابل برق ظرفشویی
 • خرابی کلید روشن و خاموش یا مشکل در جعبه ترمینال

چرا ماشین ظرفشویی پاکشوما تخلیه نمی کند؟

چنانچه مشاهده کردید که ماشین ظرفشویی پاکشوما آب را به درستی تخلیه نمی کند، بایستی موارد زیر را مورد بررسی قرار دهید:

 • خرابی یا سوختن ترموفیوز
 • سوختن ترموستات
 • خراب شدن تایمر ماشین ظرفشویی

برای بررسی و رفع هر یک از مشکلات زیر لازم است تا با نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران

در ابتدا باید بگوییم که هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما براساس نرخ اتحادیه است. بنابراین شما می توانید با خیال راحت خدمات تعمیر ظرفشویی را به مجموعه پروفسور آچار بسپارید. به طور کلی سپردن خدمات تعمیر لوازم خانگی به نمایندگی معتبر باعث شده تا شما بتوانید حدود 50 درصد در هزینه های خود صرفه جویی کنید. لازم به ذکر است که تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما به عوامل نظیر مدل دستگاه، موقعیت مکانی شما و همچنین میزان خرابی دستگاه نیز بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

خدمات ما :   خدمات و تعمیر ماشین ظرفشویی در عبدل آباد

جمع بندی

برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران لازم است تا حتما به نمایندگی های رسمی و مجموعه های معتبر مراجعه کنید. در شرکت پروفسور آچار تیمی از تکنسین های مجرب مشغول به کار هستند که می توانند در منزل شما عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در تهران را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =