تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

آخرین بروزرسانی: اکتبر 30, 2023
دسته بندی: ,
تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

ماشین لباسشویی یک وسیله کاربردی است که برای شستشوی لباس‌ها از چرخش مکانیکی و حرارت آب استفاده می‌کند. این وسیله دارای بخش‌های مختلفی مانند شستشوی اصلی و خشک‌کن است. با این توصیف باید اشاره کنیم که ماشین‌های لباسشویی قدیمی اغلب از دستگاه‌های مکانیکی ساده بهره می‌بردند و تنها دارای تعداد محدودی تنظیمات هستند. در شهر تهران با توجه به جمعیت زیادی که دارد ماشین‌های لباسشویی قدیمی همچنان در بسیاری از خانه‌ها کاربرد دارند. از این رو اگر نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران دارید، می‌توانید با کارشناسان پروفسور آچار در ارتباط باشید.

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

تفاوت ماشین های لباسشویی قدیمی و جدید

ماشین‌های لباسشویی قدیمی و جدید با هم تفاوت‌های بسیاری دارند. می‌توانیم به بدنه، قابلیت‌ها و فناوری استفاده شده در آنها اشاره کنیم. ماشین‌های لباسشویی قدیمی معمولاً بدنه ساده و طراحی کلاسیکی داشتند. در حالی که مدل‌های جدیدتر طراحی شیک و مدرنتری دارند. علاوه بر آن می‌توانیم به قابلیت وسیله اشاره کنیم. ماشین‌های لباسشویی قدیمی معمولاً تنظیمات محدودتری داشتند و صرفاً عملکردهای پایه‌ای مانند شستشوی عادی و خشک کردن را انجام می‌دادند. این در حالیست در تولید ماشین لباسشویی‌های جدید از تکنولوژی‌های پیشرفته‌تری استفاده شده است. مثلاً برنامه خاص برای نوع پارچه، شستشوی سریع، کنترل دما، سرعت چرخش و غیره. البته نباید از تکنولوژی‌هایی مانند سنسورها، نمایشگرهای لمسی، کنترل الکترونیکی و سیستم‌های هوشمند در لباسشویی‌های جدید نیز غافل شویم. شاید همین تفاوت‌ها نشان دهنده چالش تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران در مقابل مدل‌های جدیدتر باشد. از این رو برای تعمیر باید با متخصصانی در ارتباط باشید که شناخت کافی از سیستم‌های قدیمی داشته باشند. پس بهترین راهکار تماس با کارشناسان پروفسور آچار است.

خدمات ما :   تعمیر لباسشویی مایرباخ در تهران Mayerbach
تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

خدمات پروفسور آچار برای تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

پروفسور آچار به عنوان یکی از مراکز نمایندگی‌های تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی در تهران شناخته می‌شود. خدمات حرفه‌ای و موثر این نمایندگی در زمینه تعمیر و نگهداری ماشین‌های لباسشویی می‌تواند به دارندگان این وسیله کمک زیادی کند. از جمله خدمات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

59

 • تعمیر انواع مشکلات و عیب‌های ماشین لباسشویی قدیمی
 • تعمیر مشکلات مکانیکی و برقی
 • خدمات تعمیر در محل
 • تعویض قطعات ماشین لباسشویی قدیمی
 • انجام سرویس دوره‌ای

تجربه و تخصص تیم تعمیراتی پروفسور آچار در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی این مرکز را به منبع قابل اعتماد جهت تعمیر انواع لباسشویی قدیمی در تهران تبدیل کرده است. علاوه بر آن تعمیرکاران پروفسور آچار خدمات و مشاوره‌های مربوط به نگهداری را برای شما ارائه می‌کنند تا مانع از بروز مشکلات بیشتر شود.

تعمیر انواع برند ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران : انتخاب تعمیرکاران با تجربه و متخصص در تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی مهم است. در حقیقت تعمیرکاران باید مدل‌های قدیمی را بشناسند و با اطلاع از انواع برندها به صورت کارآمد تعمیرات را انجام دهند. اولین گام در تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران نیز تشخیص مشکل است که همین مسئله نیاز به اطلاع دقیقی از برندها دارد. از جمله مارک‌های لباسشویی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

لباسشویی های درب بالا قدیمی
لباسشویی های درب بالا قدیمی

همه این برندها و سایر مارک‌ها دارای ماشین‌های لباسشویی با امکانات و قابلیت‌های مختلف هستند که تعمیر و نگهداری مناسب از آنها می‌تواند عمر دوباره به دستگاه دهد. متخصصان پروفسور آچار با تعمیرات دقیق خود باعث افزایش کارایی و بهره‌وری دستگاه می‌شوند و ماشین لباسشویی قدیمی را عمری دوباره می‌بخشند.

Untitled removebg preview

مشکلات ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

ماشین‌های لباسشویی قدیمی در گذر زمان ممکن است با نقص در عملکرد مواجه شوند. مشکلاتی مانند عملکرد نامناسب پمپ آب، خرابی موتور  و غیره می‌تواند منجر به کاهش کارایی دستگاه شود. به همین دلیل است که نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران خواهد بود. از جمله مشکلات ماشین لباسشویی قدیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خدمات ما :   تعمیر لباسشویی مدیا در تهران

حتما بخوانید : معنی کلمات روی لباسشویی

 • عدم روشن شدن دستگاه
 • تخلیه نشدن آب داخل دیگ
 • عدم ورود آب به دستگاه
 • مشکل در سیستم آبکشی
 • لرزش زیاد وسیله
 • سر صدای زیاد لباسشویی قدیمی

با توجه به اینکه یکی از چالش‌های بزرگ ماشین لباسشویی‌های قدیمی پیدا کردن تعمیرکاران متخصص و قطعات یدکی مناسب است مراجعه به پروفسور آچار می‌تواند این چالش را از بین ببرد. از این رو اگر با مشکل در دستگاه خود مواجه شدید، می‌توانید از طریق تماس با شماره 02191010392 در روزهای کاری از خدمات پروفسور آچار استفاده کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران

تعمیر لباسشویی قدیمی در محلات تهران

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران : یکی از اصلی‌ترین مشکلات ماشین‌های لباسشویی قدیمی استفاده مداوم و کم شدن کیفیت قطعات است. این دستگاه‌ها معمولاً قطعات یدکی ضعیف‌تری دارند که به راحتی خراب می‌شوند. با توجه به سن و سال آنها نیز مشکلات می‌توانند چالش برانگیزتر باشند. در تهران بزرگ با توجه به جمعیت زیاد و محلات بسیار شاید دسترسی به کارشناس و تعمیرکار ماهر کمی سخت به نظر برسد. اما پروفسور آچار این کار را برای شما راحت کرده. تفاوتی ندارد که در شمال، جنوب، شرق یا غرب تهران زندگی کنید. می‌توانید از خدمات تعمیر لباسشویی قدیمی استفاده کنید. شما حتی می‌توانید برای تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران با هر مدل و هر سال ساختی اقدام کنید.

انواع لباسشویی های قدیمی در ایران کدام است ؟

در ایران، انواع مختلفی از لباسشویی قدیمی موجود است که از نظر ظاهر، عملکرد و امکانات با یکدیگر متفاوت هستند.

لباسشویی های دستی

لباسشویی های دستی، قدیمی ترین نوع لباسشویی هستند که در ایران استفاده می شدند. این لباسشویی ها با استفاده از نیروی دست کار می کنند. برای استفاده از این لباسشویی ها، باید لباس ها را در داخل یک مخزن پر از آب و مواد شوینده قرار دهید و سپس با استفاده از یک اهرم، مخزن را بچرخانید. این چرخش باعث می شود تا لباس ها تمیز شوند.

خدمات ما :   تعمیر لباسشویی کنوود در تهران

59

لباسشویی های دستی در ایران، معمولاً از جنس فلز یا پلاستیک ساخته می شوند. ظرفیت این لباسشویی ها، معمولاً بین 2 تا 5 کیلوگرم است.

لباسشویی های اتوماتیک

لباسشویی های اتوماتیک، نوع جدیدتری از لباسشویی هستند که در ایران استفاده می شوند. این لباسشویی ها با استفاده از نیروی برق کار می کنند. برای استفاده از این لباسشویی ها، باید لباس ها را در داخل مخزن لباسشویی قرار دهید و سپس برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. لباسشویی به طور خودکار کار شستشو، آبکشی و خشک کردن لباس ها را انجام می دهد.

لباسشویی های اتوماتیک در ایران، معمولاً از برندهای ایرانی و خارجی مانند آبسال، پاکشوما، سامسونگ، ال جی و… تولید می شوند. ظرفیت این لباسشویی ها، معمولاً بین 5 تا 10 کیلوگرم است.

انواع لباسشویی های اتوماتیک قدیمی موجود در ایران

لباسشویی های اتوماتیک قدیمی موجود در ایران، را می توان به انواع مختلفی تقسیم کرد:

لباسشویی های درب بالا

لباسشویی های درب بالا

این لباسشویی ها، از نظر قیمت نسبت به لباسشویی های درب جلو ارزان تر هستند. در این لباسشویی ها، درب مخزن در بالا قرار دارد.

لباسشویی های درب جلو

این لباسشویی ها، محبوب ترین نوع لباسشویی های اتوماتیک هستند. در این لباسشویی ها، درب مخزن در جلو قرار دارد.

لباسشویی های درب فرانسوی

این لباسشویی ها، فضای بیشتری برای قرار دادن لباس ها دارند. در این لباسشویی ها، درب مخزن به صورت کشویی باز می شود.

لباسشویی های مینی

این لباسشویی ها، برای استفاده در مکان های کوچک مناسب هستند. ظرفیت این لباسشویی ها، معمولاً کمتر از 5 کیلوگرم است.

لباسشویی های تمام اتوماتیک

لباسشویی های تمام اتوماتیک، دارای امکانات بیشتری نسبت به سایر انواع لباسشویی های اتوماتیک هستند. این امکانات می تواند شامل مواردی مانند خشک کن، برنامه های شستشوی مختلف، و سیستم های ضد چروک باشد.

لباسشویی های تمام اتوماتیک قدیمی موجود در ایران، معمولاً ظرفیتی بین 5 تا 10 کیلوگرم دارند و دارای برنامه های شستشوی مختلفی مانند شستشوی لباس های رنگی، شستشوی لباس های سفید، شستشوی لباس های حساس و… هستند.

تعمیر لباسشویی قدیمی
تعمیر لباسشویی قدیمی

خدمات دیگر ما : تعمیر لباسشویی بکو در تهران

سخن آخر

تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی در تهران به خاطر نوع ماشین و مشکل قطعات باید با دقت و حوصله بیشتری دنبال شود. علاوه بر آن باید توجه بکنید که ممکن است هزینه تعمیر ماشین لباسشویی قدیمی نسبت به مدل‌های جدیدتر کمی متفاوت باشد. چرا که تهیه قطعات برخی مدل‌ها کمی سخت است. با این وجود اگر لباسشویی قدیمی دارید فرقی ندارد در چه محله‌ای از تهران زندگی می‌کنید می‌توانید از خدمات پروفسور آچار نهایت استفاده را ببرید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =